Uwaga Konkurs! Wygraj jedną z 3 podwójnych wejściówek na MXoN!
MotoRmania
16 września 2014

Chciałbyś zobaczyć najlepszych na świecie specjalistów od „brudnych” wyścigów, ale sezon całkowicie wyczyścił Twój portfel? Nic straconego! Mamy dla was konkurs z trzema podwójnymi biletami na Monster Energy Motocross of Nations!

Jeżeli macie już w domu wrześniowy numer MotoRmanii to wiecie, że obiecaliśmy rozdać wam wejściówki na największą imprezę motocrossową w ciągu roku. A jeśli jeszcze go nie macie, to radzimy wam szybko to nadrobić, bo może się okazać niezbędny w naszym konkursie.

Raz w roku, jeden tor na świecie zamienia się w istną mekkę fanów offroadu z całego świata i gości jedyne w swoim rodzaju zawody motocrossowe. Każdy kraj wystawia swoją najmocniejszą, trzyosobową reprezentację, a kibice tłumami przybywają za swoimi zespołami, aby gorąco im dopingować. To, co dzieje się na torze oraz poza nim przechodzi ludzkie pojęcie i jest nie do opisania. Tam po prostu trzeba być!

W tym roku gospodarzem Monster Energy Motocross of Nations jest tor Kegums na Łotwie, o którym wiele ciepłych słów mogliście już od nas usłyszeć.

Chcecie tam być i przekonać się na własnej skórze, co to znaczy prawdziwy motocross?

Wystarczy wysłać na naszego maila (eliasz.davidson(małpka)motormania.com.pl) odpowiedź na pytanie:

Gdzie, według legendy, zostały uwięzione w Czechach Monsterki czekające na wybawców?

Dziewczyny Monstera czekają na wybawców

Odpowiedzi możecie wysyłać do najbliższej niedzieli – 21.09.2014.
Rozstrzygnięcie konkursu ogłosimy na naszym portalu w poniedziałek 22 września.

Zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani o wygranej drogą mailową i dostaną dokładne wytyczne odnośnie odbioru biletów na miejscu w Kegums.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły