Supercross King of Poland: oddaj głos na swoją faworytkę w MISS SX
MotoRmania
28 września 2016

Odliczanie do pierwszej w historii edycji zawodów Supercross King of Poland nabiera tempa. Do wydarzenia pozostał niecały miesiąc. W Atlas Arenie zobaczycie jednak nie tylko zawodników z trzech kontynentów walczących o trofeum wieczoru. Nie zabraknie również laureatek pierwszego konkursu Miss Supercross Poland, bo przecież czym byłyby zawody supercrossowe bez pięknych kobiet? O tym, które z dziewczyn pojawią się w Łodzi, możecie zdecydować także Wy.

informacja prasowa

Zdjęcia zgłoszonych dziewczyn w pierwszym etapie podlegały ocenie poprzez polubienia na fan page’u zawodów. Kolejnym etapem jest głosowanie na portalu Interia.pl. Co prawda zwyciężczyni zostanie wyłoniona przez specjalne jury, jednak niezbędna będzie do tego wasza pomoc. Liczba głosów pod zdjęciem zdecydowanie ułatwi jurorom zadanie i dodatkowo pozwoli wyłonić Miss Publiczności.

Miss Publiczności Supercross Poland otrzyma nagrodę-niespodziankę od agencji Sportainment oraz możliwość pojawienia się na środku areny z najlepszymi zawodnikami Supercrossu! Dodatkowo jej zdjęcie zostanie opublikowane na stronie Interia.pl oraz w magazynie X-Cross.

Trzymamy kciuki za dziewczyny i życzymy powodzenia!

Możecie głosować do 1 października. Zdjęcia kandydatek znajdziecie tutaj (klik).

Bilety na Supercross „King of Poland” do nabycia za pośrednictwem strony Eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Wydarzenie na Facebooku.

Więcej informacji na: www.sportainment.pl oraz na FB.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły