Supercross King of Poland: oddaj głos na swoją faworytkę w MISS SX

- MotoRmania

Odliczanie do pierwszej w historii edycji zawodów Supercross King of Poland nabiera tempa. Do wydarzenia pozostał niecały miesiąc. W Atlas Arenie zobaczycie jednak nie tylko zawodników z trzech kontynentów walczących o trofeum wieczoru. Nie zabraknie również laureatek pierwszego konkursu Miss Supercross Poland, bo przecież czym byłyby zawody supercrossowe bez pięknych kobiet? O tym, które z dziewczyn pojawią się w Łodzi, możecie zdecydować także Wy.

informacja prasowa

Zdjęcia zgłoszonych dziewczyn w pierwszym etapie podlegały ocenie poprzez polubienia na fan page’u zawodów. Kolejnym etapem jest głosowanie na portalu Interia.pl. Co prawda zwyciężczyni zostanie wyłoniona przez specjalne jury, jednak niezbędna będzie do tego wasza pomoc. Liczba głosów pod zdjęciem zdecydowanie ułatwi jurorom zadanie i dodatkowo pozwoli wyłonić Miss Publiczności.

Miss Publiczności Supercross Poland otrzyma nagrodę-niespodziankę od agencji Sportainment oraz możliwość pojawienia się na środku areny z najlepszymi zawodnikami Supercrossu! Dodatkowo jej zdjęcie zostanie opublikowane na stronie Interia.pl oraz w magazynie X-Cross.

Trzymamy kciuki za dziewczyny i życzymy powodzenia!

Możecie głosować do 1 października. Zdjęcia kandydatek znajdziecie tutaj (klik).

Bilety na Supercross „King of Poland” do nabycia za pośrednictwem strony Eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Wydarzenie na Facebooku.

Więcej informacji na: www.sportainment.pl oraz na FB.

plakat_SX

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl