Starcie dwusuwowych gigantów: CR 250 vs CR 500

- Eliasz Davidson

Masa potężnych whipów, szybka jazda i old schoolowy klimat, czyli Kevin Windham i Brett Que upalają najmocniejsze dwusuwy Hondy.

Któż z fanów offroadu i silników pracujących w rytmie na dwa nie marzył o spotkaniu z legendarnym pół litrowym dwusuwem Hondy? CR 500 to prawdziwy szatan na oponach z kostką, dlatego nie wielu porywa się na odważny czyn próby osiodłania go, co i tak udaje się nielicznym. Jednak dla legendy amerykańskiego motocrossu Kevina Windhama oraz Bretta Cue słynącego ze swoich kozackich whipów jest to po prostu duża zabawka.

Zobaczcie więc, jak wyglądała wizyta Bretta dosiadającego pięćsety u Kevina, który wyciągnął z garażu swoją ćwiartkę. Jak się pewnie domyślacie, motocrossowy weteran nie omieszkał odmówić sobie rundki na legendarnej maszynie.

https://www.youtube.com/watch?v=XRvG7QbFIeg

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl