Starcie dwusuwowych gigantów: CR 250 vs CR 500
Eliasz Davidson
23 grudnia 2015

Masa potężnych whipów, szybka jazda i old schoolowy klimat, czyli Kevin Windham i Brett Que upalają najmocniejsze dwusuwy Hondy.

Któż z fanów offroadu i silników pracujących w rytmie na dwa nie marzył o spotkaniu z legendarnym pół litrowym dwusuwem Hondy? CR 500 to prawdziwy szatan na oponach z kostką, dlatego nie wielu porywa się na odważny czyn próby osiodłania go, co i tak udaje się nielicznym. Jednak dla legendy amerykańskiego motocrossu Kevina Windhama oraz Bretta Cue słynącego ze swoich kozackich whipów jest to po prostu duża zabawka.

Zobaczcie więc, jak wyglądała wizyta Bretta dosiadającego pięćsety u Kevina, który wyciągnął z garażu swoją ćwiartkę. Jak się pewnie domyślacie, motocrossowy weteran nie omieszkał odmówić sobie rundki na legendarnej maszynie.

https://www.youtube.com/watch?v=XRvG7QbFIeg

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły