Św. Mikołaj w taką pogodę… przesiada się na enduro!

- Eliasz Davidson

Ze względu na pogodę św. Mikołaj w tym roku prezenty będzie rozwoził… swoim endurakiem!

Święty Mikołaj już powoli szykuje się do swojej najbardziej pracowitej nocy w roku. Prezenty dla grzecznych dzieci i tych trochę mniej już spakowane i na dobrą sprawę powinien już ładować swoje wory na sanie… Ale tutaj pojawia się problem. Po co korzystać z zaprzęgu reniferów i śnieżnych sań, skoro na dworze +10 stopni i zamiast śniegu, wokół sama chlapa i pełno błota. Okazuje się, że znacznie skuteczniejszym środkiem transportu w taką pogodę jest… ENDURO!

Oby tylko Święty nie wczuł się za bardzo w upalanie swoim dwusuwem i nie zapomniał podrzucić nam czegoś pod choinkę. W sumie to wychodzi na to, że mamy podobne gusta, więc z prezentem powinien trafić.

Wesołych dwusuwowych Świąt Bożego Narodzenia!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl