Red Bull Straight Rhythm 2018: zobacz najlepsze momenty i pełną powtórkę
Piotr Jędrzejak
22 października 2018

W miniony weekend w Kalifornii już po raz kolejny rozegrały się motocrossowe wyścigi na 1/4 mili!

Oczywiście mowa o Red Bull Straight Rhythm, w którym tor jest prosty, najeżony jest różnego rodzaju skokami, a zawodnik sam musi znaleźć odpowiedni tor przelotu. Liczy się dosłownie każdy moment, wszystkie lądowania, wyskoki i wyłamy. Walka toczy się łeb w łeb.

W tym roku Red Bull ogłosił, że Straight Rhythm będzie jeszcze bardziej cool i odbędzie się w oldschoolowym stylu – wyłącznie na motocyklach dwusuwowych. Legendarne nazwiska z supercrossu i motocrossu na 125-tkach i 250-tkach w dwutaktach? To musiało być fantastyczne. Obejrzyjcie więc kilka najciekawszych momentów (niestety aby obejrzeć większość z poniższych klipów, trzeba przenieść się na stronę RedBullTV – ale warto!).

Zwycięstwo w 250 zgarnął zawodnik fabryczny ekipy Red Bull KTM, Shane McElrath. Na podium stanęły z nim dwie legendy Ryan Dungey i Ryan Villopoto. Finałowy wyścig składał się z 3 startów, a puchar zgarnia ten, kto zgarnie 2 zwycięstwa. Zobaczcie 3 pojedynki McElrath vs Dungey. Było zawzięcie! OBEJRZYJ TO NA RBTV.

W kategorii 125, w finałowym starciu Carson Brown pokonał AJ Catanzaro. OBEJRZYJ TO NA RBTV.

Zastanawiacie się, jak wygląda taki wyścig z punktu widzenia zawodnika? Emocje na najwyższym poziomie, zobaczcie film POV. OBEJRZYJ TO NA RBTV.

Teraz czeka Was 5 najbardziej widowiskowych momentów całych zawodów. OBEJRZYJ TO NA RBTV.

Na dokładkę mamy dla Was pełną, 3-godzinną powtórkę z całych zawodów Red Bull Straight Rhythm 2018:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły