Red Bull Straight Rhythm 2018: zobacz najlepsze momenty i pełną powtórkę

- Piotr Jędrzejak

W miniony weekend w Kalifornii już po raz kolejny rozegrały się motocrossowe wyścigi na 1/4 mili!

Oczywiście mowa o Red Bull Straight Rhythm, w którym tor jest prosty, najeżony jest różnego rodzaju skokami, a zawodnik sam musi znaleźć odpowiedni tor przelotu. Liczy się dosłownie każdy moment, wszystkie lądowania, wyskoki i wyłamy. Walka toczy się łeb w łeb.

W tym roku Red Bull ogłosił, że Straight Rhythm będzie jeszcze bardziej cool i odbędzie się w oldschoolowym stylu – wyłącznie na motocyklach dwusuwowych. Legendarne nazwiska z supercrossu i motocrossu na 125-tkach i 250-tkach w dwutaktach? To musiało być fantastyczne. Obejrzyjcie więc kilka najciekawszych momentów (niestety aby obejrzeć większość z poniższych klipów, trzeba przenieść się na stronę RedBullTV – ale warto!).

Zwycięstwo w 250 zgarnął zawodnik fabryczny ekipy Red Bull KTM, Shane McElrath. Na podium stanęły z nim dwie legendy Ryan Dungey i Ryan Villopoto. Finałowy wyścig składał się z 3 startów, a puchar zgarnia ten, kto zgarnie 2 zwycięstwa. Zobaczcie 3 pojedynki McElrath vs Dungey. Było zawzięcie! OBEJRZYJ TO NA RBTV.

W kategorii 125, w finałowym starciu Carson Brown pokonał AJ Catanzaro. OBEJRZYJ TO NA RBTV.

Zastanawiacie się, jak wygląda taki wyścig z punktu widzenia zawodnika? Emocje na najwyższym poziomie, zobaczcie film POV. OBEJRZYJ TO NA RBTV.

Teraz czeka Was 5 najbardziej widowiskowych momentów całych zawodów. OBEJRZYJ TO NA RBTV.

Na dokładkę mamy dla Was pełną, 3-godzinną powtórkę z całych zawodów Red Bull Straight Rhythm 2018:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl