Level up! Zobacz filmy jak Marquez i Honda świętowali 7 tytuł Mistrza Świata
Piotr Jędrzejak
23 października 2018

Marquez wszedł na kolejny poziom – zobaczcie to raz jeszcze.

Miniony weekend na torze Motegi był szczególny – Marc Marquez zapewnił sobie już siódmy tytuł Mistrza Świata, z czego piąty w królewskiej klasie MotoGP. Ale na pewno już o tym wiecie, chociażby z pełnej relacji z wyścigu. Teraz przygotowaliśmy dla Was zestaw kilku klipów, na których możecie jeszcze raz zobaczyć, jak Marquez i ekipa Hondy cieszyli się ze zwycięstwa.

Zacznijmy od początku. Siódmy tytuł został właściwie przypieczętowany na przedostatnim okrążeniu, gdy Andrea Dovizioso upadł po uślizgu przedniego koła:

Wpadając na metę, Marquez już wiedział. Dlatego przez szachownicę przejechał ze stylowym, zwycięskim wheelie:

Później sprawy potoczyły się troszkę mniej przyjemnie. Ciesząc się z wygranej, wszyscy skakali w euforii. Podjechał także Scott Redding, który tak skutecznie poklepał go po plecach, że… wybił mu lewy bark! Na szczęście Alex Marquez zareagował szybko i nastawił Marca. #RiderOK!

Tytuł trzeba świętować godnie! Tym razem przygotowany został specjalny, klasyczny automat do gier, na którym Marc zdobył „siódmy poziom”, a w nagrodę automat wydał specjalny, złoty kask:

Obejrzyjcie jeszcze raz, jak wyglądało palenie gumy i granie na automacie, ale z pokładu śmigłowca:

Po powrocie do boksów, a właściwie do parku fermé, ekipa Hondy była również w niebo wzięta:

Kilka ciekawych ujęć ze zwycięskiego wyścigu na torze Motegi:

Jest też klip z najciekawszymi ujęciami z całego sezonu 2018:

Zobaczcie także kilka ujęć, jak Marquez wyglądał i jak cieszył się przy okazji zdobywania każdego z poprzednich tytułów mistrzowskich:

Na koniec mamy dla Was dwa nagrania z wypowiedzi Marqueza na konferencji po wyścigu. Opowiada o mijającym sezonie oraz o samym wyścigu w Motegi:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły