Level up! Zobacz filmy jak Marquez i Honda świętowali 7 tytuł Mistrza Świata

- Piotr Jędrzejak

Marquez wszedł na kolejny poziom – zobaczcie to raz jeszcze.

Miniony weekend na torze Motegi był szczególny – Marc Marquez zapewnił sobie już siódmy tytuł Mistrza Świata, z czego piąty w królewskiej klasie MotoGP. Ale na pewno już o tym wiecie, chociażby z pełnej relacji z wyścigu. Teraz przygotowaliśmy dla Was zestaw kilku klipów, na których możecie jeszcze raz zobaczyć, jak Marquez i ekipa Hondy cieszyli się ze zwycięstwa.

Zacznijmy od początku. Siódmy tytuł został właściwie przypieczętowany na przedostatnim okrążeniu, gdy Andrea Dovizioso upadł po uślizgu przedniego koła:

Wpadając na metę, Marquez już wiedział. Dlatego przez szachownicę przejechał ze stylowym, zwycięskim wheelie:

Później sprawy potoczyły się troszkę mniej przyjemnie. Ciesząc się z wygranej, wszyscy skakali w euforii. Podjechał także Scott Redding, który tak skutecznie poklepał go po plecach, że… wybił mu lewy bark! Na szczęście Alex Marquez zareagował szybko i nastawił Marca. #RiderOK!

Tytuł trzeba świętować godnie! Tym razem przygotowany został specjalny, klasyczny automat do gier, na którym Marc zdobył „siódmy poziom”, a w nagrodę automat wydał specjalny, złoty kask:

Obejrzyjcie jeszcze raz, jak wyglądało palenie gumy i granie na automacie, ale z pokładu śmigłowca:

Po powrocie do boksów, a właściwie do parku fermé, ekipa Hondy była również w niebo wzięta:

Kilka ciekawych ujęć ze zwycięskiego wyścigu na torze Motegi:

Jest też klip z najciekawszymi ujęciami z całego sezonu 2018:

Zobaczcie także kilka ujęć, jak Marquez wyglądał i jak cieszył się przy okazji zdobywania każdego z poprzednich tytułów mistrzowskich:

Na koniec mamy dla Was dwa nagrania z wypowiedzi Marqueza na konferencji po wyścigu. Opowiada o mijającym sezonie oraz o samym wyścigu w Motegi:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl