Pierwszy raz na torze MX, whiskey throttle i epicki lot przez płot
Piotr Jędrzejak
13 listopada 2017

Błąd, który okazał się hitem internetu.

Evan przede wszystkim jeździ po asfalcie. Upala supermociaka (zmodyfikowana, crossowa Yamaha YZ450), więc mogłoby się wydawać, że w terenie też sobie poradzi? Dlatego właśnie Evan postanowił spróbować jazdy enduro. Gdy trochę zapoznał się z tematem, koledzy po raz pierwszy zabrali go na tor motocrossowy. Początkowo było trochę strasznie, ale po kilku „sesjach” Evan zaczął jeździć pewniej, skręcając skuteczniej i skacząc dalej. Aż w końcu coś nie wyszło…

Na jednym ze skoków trochę go przechyliło, a po lądowaniu zaliczył „whiskey throttle”, czyli niezbyt kontrolowane odkręcenie manetki. Efekt? Prawdopodobnie najbardziej epicki skok w historii całego toru! Zobaczcie:

Jeżeli macie ochotę poznać całą historię, przekonać się jak Evan wrócił na tor i zobaczyć reakcję kolegów, jest też dłuższy film z tego niecodziennego wydarzenia:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły