Pierwszy raz na torze MX, whiskey throttle i epicki lot przez płot

- Piotr Jędrzejak

Błąd, który okazał się hitem internetu.

Evan przede wszystkim jeździ po asfalcie. Upala supermociaka (zmodyfikowana, crossowa Yamaha YZ450), więc mogłoby się wydawać, że w terenie też sobie poradzi? Dlatego właśnie Evan postanowił spróbować jazdy enduro. Gdy trochę zapoznał się z tematem, koledzy po raz pierwszy zabrali go na tor motocrossowy. Początkowo było trochę strasznie, ale po kilku „sesjach” Evan zaczął jeździć pewniej, skręcając skuteczniej i skacząc dalej. Aż w końcu coś nie wyszło…

Na jednym ze skoków trochę go przechyliło, a po lądowaniu zaliczył „whiskey throttle”, czyli niezbyt kontrolowane odkręcenie manetki. Efekt? Prawdopodobnie najbardziej epicki skok w historii całego toru! Zobaczcie:

Jeżeli macie ochotę poznać całą historię, przekonać się jak Evan wrócił na tor i zobaczyć reakcję kolegów, jest też dłuższy film z tego niecodziennego wydarzenia:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl