Piękne tereny i bardzo ostra jazda na 150-tce w dwusuwie!

- Piotr Jędrzejak

Ten film jest niestety bardzo krótki, trwa niespełna półtorej minuty. Szkoda, bo taką jazdę, w takich ujęciach moglibyśmy oglądać non stop!

Przed Wami Jessy Nelson. Jessy pochodzi z Północnej Kalifornii i jest zawodnikiem KTMa. Ostatnio zabrał swoją fabryczną Pomarańczkę (dwusuwowy 150SX) na przejażdżkę, a razem z nim wybrała się ekipa filmowa. Jako, że akcja działa się na domowych terenach Nelsona, chłopak wyciągnął kamerzystów w najsłodszą miejscówkę w okolicy. No i rzeczywiście piaszczysty tor w lesie Santa Cruz wygląda magicznie, a jazda Jessiego jest totalnie obłędna. Nie ma tu już nic do dodania, tak jak napisał Red Bull: „Obejrzyjcie, nakręćcie się i wyjdźcie pojeździć!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl