Husqvarna 701 Supermoto: esencja z jazdy… na lodzie?
Piotr Jędrzejak
3 czerwca 2015

Nowy motocykl, opony z kolcami oraz trochę efektownego latania po lodzie.

Pamiętacie jeszcze Husqvarnę 701? Ten motocykl został oficjalnie zaprezentowany w listopadzie 2014 roku i stanowi powrót szwedzkiej marki (będącej aktualnie w rękach szefa KTMa) do korzeni, na asfaltowe drogi. Cieszymy się z tego niezmiernie i to nawet pomimo faktu, że nowy 701 Supermoto to po prostu KTM 690 SMC-R przebrany w białe, nowoczesne plastiki.

 Teraz Huska prezentuje nowy film z 701, zatytułowany „esencja z jazdy”. Dział marketingu chyba bardzo wziął sobie do serca ideę powrotu do korzeni, ponieważ film nagrany został na zamarzniętym, szwedzkim jeziorze, a 701 Supermoto dostało opony z kolcami! Nie jesteśmy do końca pewni, czy jazda po lodzie jest rzeczywiście „esencją”, ale spójrzmy na to inaczej – Husqvarna wychodzi poza utarte ścieżki i nam się to podoba! Przyznajcie, kiedy ostatnio widzieliście, aby przy promocji jakiegokolwiek nowego modelu, producent zakładał kolcowe opony i zabierał go na lód?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły