Kierowca jadący pod prąd spycha motocyklistę do rowu

- Piotr Jędrzejak

Po kierowcy obrywającym z dyńki oraz po mściwym gościu piszącym SMSy, to już kolejny film w przeciągu kilku dni, w którym samochód spycha motocyklistę.

Tym razem akcja dzieje się na podmiejskiej drodze obok Sacramento w Kalifornii. Nasz bohater na SV650S grzecznie jedzie swoim pasem, gdy w środku lekkiego łuku, jadący z naprzeciwka kierowca postanawia zajechać mu drogę…

Nie mamy pojęcia, dlaczego kierowca Camry to zrobił i nawet nie próbujemy zgadywać. Jak napisał motocyklista, przez to, że kamera straciła ostrość (pewnie wina robaka na obiektywie), nie jest w stanie odczytać numerów rejestracyjnych. Na szczęście, dzięki dobrym ciuchom, nie stało mu się nic bardzo poważnego – skończyło się na zwichniętym ramieniu, kilku szwach na łokciu oraz na siniakach tu i tam.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl