Ostro zajechał drogę motocyklistom? Oberwał z dyńki!

- Piotr Jędrzejak

Jeden motocyklista próbował przemówić mu do rozumu. Drugi sięgnął po bardziej dobite środki.

Ta sytuacja jest absurdalna. Na zwykłej drodze, bez konkretnego powodu, jadący z naprzeciwka pickup specjalnie wyjeżdża dwóm motocyklistom na czołówkę… Autor video nie odpuszcza i natychmiast zawraca. Kierowca pickupa też jest bojowo nastawiony – szybko cofa i hamuje z piskiem.

Ale dlaczego w ogóle doszło do tej sytuacji? Kierowca podobno wcześniej widział zdecydowanie zbyt szybko jadące motocykle, więc tym dwóm gościom też zajechał drogę – tak po prostu, żeby ich nauczyć. Wygląda na to, że sympatyczna para z pickupa w ogóle nie przepada za motocyklami, bo zanim kierowca wyszedł, jego żona mówi: „nie przelatujcie koło mojego domu”.

Sam kierowca z kolei wygląda na (nie bójmy się użyć tego określenia) kretyna. Zajeżdża drogę motocyklistom, co natychmiastowo mogło się skończyć śmiertelnym wypadkiem, a następnie mówi: „nie obchodzi mnie to, mam dzieci w moim pickupie”. Gdzie tu logika? Nie wiemy. Ale wiemy, że drugi motocyklista ma tego dość i włącza się do dyskusji z mocnym akcentem.

Wiemy, że przemoc do niczego nie prowadzi, że tak nie można, i że nie powinniśmy tego tutaj pisać, ale… pewna część nas cieszy się z takiego zakończenia.

Motocyklista, który wszystko nagrał, wrzucił też drugi film. Zobaczycie tę samą sytuację, ale już bez podłożonej muzyki. Ale jeszcze ciekawsza jest akcja od 1:09. Motocykliści znowu spotkali kierowcę pickupa, który jak na prawdziwego chojraka przystało, wystając z okna samochodu kolegi, rzuca w nich butelką, już uciekając…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl