Moto6 i Zach Bell: genialne ujęcia zza kulis!
Piotr Jędrzejak
30 stycznia 2015

Jeżeli jakimś cudem jeszcze nie jesteście fanami Moto The Movie, to za chwilę ten stan rzeczy prawdopodobnie się zmieni.

Przypomnijmy w dwóch słowach, że jest to chyba najbardziej popularna, a przy tym najlepsza seria filmów o offroadzie. Opowiada historie poszczególnych zawodników, a przy tym zawsze opatrzona jest genialnymi ujęciami i świetną muzyką – z premierą w listopadzie 2014, najnowsza część to Moto6.

Tym razem macie okazję obejrzeć, jak kręcony był odcinek z Zachem Bellem. Film pochodzi od Defy, producenta wypasionych akcesoriów (jak stabilizatory czy wózki na linkach – zaraz zobaczycie o co chodzi), więc możecie spodziewać się totalnie wypasionych ujęć z akcji, do tego ujęć odsłaniających sposób filmowania, a wszystko to z niesamowitą jazdą Bella w piachu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły