Moto 6: epizod z Joshem Hansenem – motocross i fmx na wysokim poziomie!
Piotr Jędrzejak
2 grudnia 2014

Ten Amerykanin ściga się w AMA Supercrossie i jest fabrycznym zawodnikiem Kawasaki. Jak się więc domyślacie, gość ogarnia – nie tylko na torze motocrossowym, ale także we freestyle’u! 

Pod koniec października pisaliśmy, że nasza ulubiona saga filmów offroadowych doczekała się swojej szóstej edycji – chodzi oczywiście o Moto 6 The Movie! W tamtej zapowiedzi pokazaliśmy Wam trailer oraz streściliśmy, o których zawodnikach traktował będzie film, a z trailera wynikało jasno – będzie mega jazda, w mega jakości!

Moto 6 można już od jakiegoś czasu kupić na Vimeo, a od dziś dostępne jest także na iTunes. Z tej okazji, w ramach promocji filmu, producenci udostępnili cały epizod opowiadający o Joshu Hansenie! Ten Amerykanin ściga się w AMA Supercrossie i jest fabrycznym zawodnikiem Kawasaki. Jak się więc domyślacie, gość ogarnia – nie tylko na torze motocrossowym, ale także we freestyle’u! A to znaczy, że jego epizod wygląda totalnie obłędnie!

Jeżeli szukacie zajęcia na długie wieczory, to film Moto 6 jest jedną z lepszych propozycji!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły