Plecak Ogio All Elements: mikołajowa zniżka 20% z MotoRmanią!
MotoRmania
2 grudnia 2014

OGIO – zaawansowane technicznie plecaki i torby klasy PREMIUM dla najbardziej wymagających motocyklistów. Zgarnij zniżkę na hasło MotoRmania!

news sponsorowany

Po hitowym modelu NO DRAG, który kontynuowany będzie w wersji MACH 1, MACH 3 i MACH 5, tym razem OGIO wprowadza na rynek 100% wodoodporny plecak ALL ELEMENTS. Jak wiadomo szczególnie w naszym polskim klimacie nie zawsze jeździ się w słońcu i sprzyjających warunkach, więc materiał i klejona konstrukcja szwów zapewni użytkownikowi pewność, że zawartość plecaka zawsze pozostanie sucha.

Plecak posiada niską wagę 1,13 kg oraz  pojemność 26 litrów. Oryginalnie wyjmowany organizer przypinany do wnętrza plecaka za pomocą suwaka posiada kieszeń na laptop 16″ i drugą na tablet. Jaskrawo zielone wnętrze znacznie ułatwi znalezienie drobiazgów wrzuconych do plecaka. Pas biodrowy (z możliwością odpięcia) zapewni pewne czucie plecaka podczas jazdy, a klamra zapięcia znajdująca się trochę z boku nie będzie rysować baku. Rzepy przy paskach ściągających i regulujących nie pozwolą na ich „latanie” podczas jazdy. Plecy przewietrzy Ci system AIR FLOW zastosowany w plecaku. W kwestii bezpieczeństwa należy zwrócić uwagę na odblaski z każdej możliwej strony – 360 stopni. Zaprojektowany tak aby ułatwiać życie użytkownikowi, wymagającemu użytkownikowi!

Skorzystaj z Mikołajkowej promocji dla MotoRmaniaków!

Dokonując zakupu na stronie e-OGIO.pl, wpisując w miejsce KUPON RABATOWY hasło MOTORMANIA, uzyskasz specjalną cenę -20%. Zapraszamy.

Zobacz prezentację plecaka Ogio All Elements:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły