MOTO 5 The Movie – oficjalna zapowiedź kolejnej części genialnej serii!
Piotr Jędrzejak
10 października 2013

Jak tylko zobaczyliśmy tytuł ‚Moto 5’, po naszych plecach przeszły ciarki!

Pamiętacie poprzednie części Moto The Movie? Były totalnie nieziemskie! Szczególnie część 4, którą dzięki Stowarzyszeniu Motocyklowemu Panda Racing oraz MotoX.com.pl mogliście razem z nami oglądać w warszawskim kinie Luna! Kolejna, już piąta edycja Moto zapowiada się równie genialnie – szczególnie, że twórcy określają ten film jako „największy i najbardziej zły” z całej serii. Premiera już 19. listopada! I wiecie co? Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Moto 5 również zobaczymy wspólnie w kinie! Póki co, obejrzyjcie genialny trailer. Uwaga, wciąga do obejrzenia kilka razy!

Opis producenta:

Dołącz do wschodzącej gwiazdy, Coopera Webb, gdy ten udaje się na niesamowity tor Chaney Ranch aby zastanowić się nad swoim pierwszym, profesjonalnym sezonem; zobacz jak Tyler Bereman wyborowo katuje swój motocykl w Washington Dunes i na wzgórzach SoCal; obejrzyj, jak Adam Cianciarulo naśladuje Ryana Villopoto w nadziei na zostanie jednym z najlepszych; udaj się na miotającą piaskiem podróż po pustyni z gwiazdą X Games, Ronnie Rennerem; zobacz jak Zach Osborne trenuje aby stać się jednym z najbardziej zróżnicowanych zawodników MX i off-road na ten planecie; śledź Tylora Roberta, Kyle Radmonda i Cody Webba, gdy ci nawzajem popychają limity swoich własnych możliwości w czasie najdzikszej misji off-roadowej kiedykolwiek; idź na lekcję whipów od Jimmiego Decotisa i Toma Parsonsa; zobacz z Blake Baggettem niebo pełne błyskawic, gdy ten niszczy całe Glen Helen; odwiedź kraniec Australii z Joshem Cachia i zobacz, jak to jest jeździć bez zasad! Nie przegap tego wszystkiego i jeszcze więcej najnowszych akcji dzięki najbardziej progresywnej serii motocrossowo-offroadowej naszych czasów, MOTO 5.

Występują Ryan Villopoto, Adam Cianciarulo, Josh Cachia, Ronnie Renner, Cooper Webb, Justin Hill, Zach Osborne, Russell Bobbitt, Taylor Robert, Tyler Bereman, Jimmy Decotis, Kailub Russell, Tom Parsons, Kyle Redmond, Cody Webb i wielu więcej!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły