Moto 4 w warszawskim kinie Luna już 23 lutego – nie przegap tego!
MotoRmania
12 lutego 2013

Jeden z najlepszych filmów offroadowych trafi do Warszawy już za kilkanaście dni!

Moto 4 to już czwarta część z dość popularnej offroadowej serii „Moto” i w tej edycji autorzy skupiają się na genezie. Razem z najbardziej znanymi zawodnikami zastanawiają się, jak nazwać to coś, co ciągle pcha ich do przodu i motywuje do jeżdżenia i wygrywania. W zwykłych filmach jest jedno, dwa sławne nazwiska. A w Moto 4? Proszę bardzo, mówi Wam coś między innymi Ryan Dungey, Ricky Carmichael, Taylor Robert, Chad Reed, Andrew Short, Jessy Nelson, Eli Tomac, Kendall Norman, Ken Roczen, Zach Osborne i Kurt Caselli? A jako wisienka na torcie, nasz Tadek Błażusiak! Jeżeli te kilka słów wciąż nie zachęciło Cię do obejrzenia filmu – zobacz trailer Moto 4!

Warszawski pokaz Moto 4 odbędzie się już niedługo, bo 23. lutego w kinie Luna o godzinie 19:30. Bilety kosztują 15 pln i ich liczba jest ograniczona, więc musicie się śpieszyć z rezerwacją – dokonać jej możecie pisząc na mx(małpka)motox.com.pl lub dzwoniąc na 606-889-265. Reprezentacja MotoRmanii też tam będzie!

Już niebawem na stronach MotoRmanii znajdziecie informację o dodatkowych atrakcjach oraz konkurs z wejściówkami! Stay tuned!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły