Młodzi, uzdolnieni i niezwykle szaleni… Nastolatkowie we freeride!
Eliasz Davidson
3 lutego 2016

Nie sądziliśmy, że 13- i 19-latek są w stanie tak wymiatać we freeridzie. Musicie to zobaczyć!

Offroad ma to do siebie, że jeżeli chce się zostać dobrym zawodnikiem i odnosić znaczące sukcesy, to trzeba zacząć bardzo wcześnie. Kariery w motocrossie zazwyczaj kończą się jeszcze przed 30-tką, dlatego przyszli mistrzowie w wieku 5 lat regularnie już startują w najróżniejszych zawodach zdobywając doświadczenie. Widok młodego, odważnego i utalentowanego zawodnika bawiącego się swoim motocyklem, mimo że jest niesamowicie przyjemny, to zawsze uświadamia, jak starzy już jesteśmy.

Nie inaczej jest w przypadku nowej produkcji MotoSport, w której 19-letni Axell Hodges i 13-letni Kaed Kniffing wymiatają na prywatnej miejscówce Jeremiego McGratha. Trzeba przyznać, że te małolaty zdecydowanie potrafią jeździć – a w sumie to latać – na swoich motocyklach. Z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy o nich obu!

Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=fKHth8mgexc

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły