Marquez, Rea i Knight: typowy dzień w offroadzie z mistrzami
Eliasz Davidson
12 lutego 2016

Gdy dwa światy spotkają się na torze motocrossowym…

Nie od dziś wiemy, że czołowi zawodnicy wyścigów płaskich uwielbiają od czasu do czasu się trochę pobrudzić i to nie tylko na torze do flat tracku. Pokazywaliśmy już wam masę offroadowych filmików z Marcem Marquezem w roli głównej, ale teraz mamy dla was trochę inną produkcję.

Tym razem były Mistrz MotoGP oraz Mistrz World Superbike Jonathan Rea spotkali się na torze motocrossowym ze specjalistą od hard enduro, Davidem Knightem i crossowcem Elliottem Banks-Browne. Po raz kolejny zawodnicy na co dzień ścigający się po równych asfaltowych torach udowodnili, że na dziurawych, zimnych obiektach również sobie dobrze radzą.

Swoją drogą ciekawe, jak wyglądałby motocrossowy wyścig najlepszych „zindoktrynowanych offroadem” zawodników z MotoGP i Superbike? Z pewnością byłby widowiskowy!

Just a normal day of riding with the champs i guess.Marc Márquez, Jonathan Rea Official, David Knight MBE, Elliott Banks-Browne and Lewis Tombs training at #PontsMx in Spain

Posted by Elliott Banks-Browne on 9 luty 2016

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły