Oleje, smary, filtry… Szeroka oferta w Sklepie MotoRmania!
MotoRmania
12 lutego 2016

Szereg specjalistycznej chemii motocyklowej, duży wybór filtrów, a wszystko dostępne od ręki!

informacja prasowa

Jeśli już zaczynasz myśleć o przygotowaniu motocykla do nowego sezonu, to przypominamy, że warto sprawdzić stan licznika, zajrzeć do książki serwisowej i upewnić się, czy nie należy dokonać okresowej wymiany płynów i podzespołów. Stan licznika to jedna sprawa, ale fachowcy zalecają wymianę oleju – oczywiście zawsze z filtrem – nie rzadziej niż raz do roku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo szeroki wybór olejów: silnikowych syntetycznych, półsyntetycznych oraz mineralnych, do skrzyń biegów, zawieszeń i do mieszanki z benzyną (dla posiadaczy dwusuwów). Ponadto oferujemy szereg specjalistycznej chemii motocyklowej, jak: smary i zmywacze do łańcuchów, zmywacze do hamulców oraz silników, środki do mycia oraz konserwacji motocykli i odzieży motocyklowej. W ofercie posiadamy także bardzo duży wybór filtrów oleju i powietrza niemal do wszystkich motocykli. Co ważne, sklep internetowy www.Sklep.MotoRmania.com.pl, to wyjątkowe miejsce, ponieważ istnieje realnie, gdzie niemal wszystkie oferowane produkty są dostępne od ręki, do Twojej dyspozycji jest zawsze 3 sprzedawców-doradców, będących doświadczonymi motocyklistami i posiadających sporą wiedzą z zakresu eksploatacji motocykli, zarówno szosowych jak i terenowych.

Przypominamy, że w naszym sklepie masz 30 dni na zwrot towaru oraz wymianę gratis! Jeśli wolisz tradycyjne zakupy i jesteś z okolic Warszawy lub przejazdem w stolicy, to wpadaj do nas osobiście. Czekamy na Ciebie!

www.Sklep.MotoRmania.com.pl
tel. 22/ 877-24-86.
Al. Prymasa Tysiąclecia 74 B
01-424 Warszawa

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły