Kozacki onboard na potężnym KX500 w dwusuwie!
Eliasz Davidson
13 kwietnia 2015

Kto by się podjął startu na takim zielonym potworze?

Dobrze wiemy, że tak jak my uwielbiacie dwusuwy. Tego dźwięku i zapachu przepalonej mieszanki nic nie jest w stanie zastąpić. W Ameryce fanów tych oldschoolowych crossówek jest tak wielu, że organizowane są oddzielne mistrzostwa tylko dla motocykli dwusuwowych. Ostatnio takie zawody odbyły się na legendarnym torze Glen Helen i jak zwykle nie brakowało prawdziwych świrów dosiadających „pił motorowych”. Dzisiaj mamy dla was kozacki onboard z tych zawodów od Seana Colliera, który postanowił dosiąść dwusuwowego KX500! Nie trzeba być znawcą tematu, żeby domyślić się, co maszyna o pojemności pół litra, mocy około 65 koni i wadze trochę ponad stu kilogramów potrafi zrobić z rękami, gdy dobrze odkręcimy manetkę gazu.

Jak widać na filmiku poniżej Sean nie ma problemu z ogarnianiem tego zielonego potwora, a jego potężny potencjał wykorzystał najpierw do efektownego holeshota, a potem do utrzymywania sporego prowadzenia. Pewnie Collier dowiózł by zwycięstwo do mety, ale…. Zresztą zobaczcie sami!

https://vimeo.com/124263325

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły