Kobieta ratuje motocykl kolegi przed utonięciem!
Eliasz Davidson
13 kwietnia 2015

Ta kobieta to prawdziwy materiał na żonę!

Kobiet w offroadzie z każdym rokiem przybywa, chociaż jest to mało kobieca odmiana sportu. W końcu większość pań nie lubi się brudzić, czego ciężko uniknąć w tej dyscyplinie. Reprezentantki płci pięknej nie mają lekko w terenie, ale raczej się tym nie przejmują i coraz częściej można je spotkać podczas ustawek, a ostatnio nawet podczas zawodów. Mężczyzna na filmiku, który możecie obejrzeć poniżej z pewnością jest niesamowicie wdzięczny, że podczas tej wyprawy towarzyszyła mu koleżanka, a może nawet jego ładniejsza połówka. Gdy podczas próby przejazdu przez rwącą rzekę, prąd zaczął „zabierać ze sobą” jego KTM, pewnie myślał, że to już koniec. Na szczęście nasza bohaterka od razu rzuciła się do wody i uratowała jego motocykl.

Taka kobieta to skarb. Jeżeli przed tym zdarzeniem nie byli ze sobą, to gdy tylko wydostali się na ląd, powinien się jej oświadczyć…

https://youtu.be/F6EfMPHpuX8

 

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły