Kobieta ratuje motocykl kolegi przed utonięciem!

- Eliasz Davidson

Ta kobieta to prawdziwy materiał na żonę!

Kobiet w offroadzie z każdym rokiem przybywa, chociaż jest to mało kobieca odmiana sportu. W końcu większość pań nie lubi się brudzić, czego ciężko uniknąć w tej dyscyplinie. Reprezentantki płci pięknej nie mają lekko w terenie, ale raczej się tym nie przejmują i coraz częściej można je spotkać podczas ustawek, a ostatnio nawet podczas zawodów. Mężczyzna na filmiku, który możecie obejrzeć poniżej z pewnością jest niesamowicie wdzięczny, że podczas tej wyprawy towarzyszyła mu koleżanka, a może nawet jego ładniejsza połówka. Gdy podczas próby przejazdu przez rwącą rzekę, prąd zaczął „zabierać ze sobą” jego KTM, pewnie myślał, że to już koniec. Na szczęście nasza bohaterka od razu rzuciła się do wody i uratowała jego motocykl.

Taka kobieta to skarb. Jeżeli przed tym zdarzeniem nie byli ze sobą, to gdy tylko wydostali się na ląd, powinien się jej oświadczyć…

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl