Gdy motocrossowiec przesiądzie się na flat track…
Eliasz Davidson
1 lutego 2016

Jeremy McGrath, Ryan Villopoto i Nick Wey mięli okazję po raz pierwszy sprawdzić się na flat tracku. Sprawdźcie, jak im poszło.

Doskonale wiemy już, jak pomocny może być trening na flat tracku w jeździe na motocyklu szosowym. Valentino Rossi, czy Marc Marquez niejednokrotnie potwierdzali, jak bardzo przydatna jest nauka uślizgu tylnego koła, o czym doskonale możecie się również przekonać na własnej skórze trenując na naszym MotoRmaniowym Ranczo (oczywiście jak tylko pogoda pozwoli – teraz zapraszamy na Slajd Zone!). A jak to wygląda w przypadku offroadowców? Ciężko oprzeć się wrażeniu, że flat track ma zdecydowanie więcej wspólnego z motocrossem niż z wyścigami płaskimi, więc i offroadowi zawodnicy powinni sobie dawać radę.

Kawasaki postanowiło to sprawdzić, organizując trening z Bryanem Smithem, gwiazdą amerykańskiego AMA Flat Track Pro, na który zaproszono króla supercrossu – Jeremiego McGratha, legendę AMA MX i SX – Ryana Villopoto oraz Nicka Wey’a. Zobaczcie sami, jak im się udała ta ustawka i jak gwiazdy offroadu poradziły sobie w swoim pierwszym zetknięciu z tym sportem. (Pamiętajcie o HD!)

Kawasaki USA put together a day of flat tracking with motorcycle megastars last weekend! Bryan Smith #42 got a chance to shred with Jeremy McGrath, Ryan Villopoto, Nick Wey, Aaron Colton and Kayl Kolkman 98 after the Monster Energy Supercross event in Anaheim, CA. Special thanks to Crosley Radio for their support!

Posted by AMA Pro Flat Track on 29 styczeń 2016

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły