Gdańsk: Motocrossowe Drużynowe Mistrzostwa Europy w ten weekend!

- MotoRmania

Wielkie wydarzenie w kraju, niecodzienne zawody w Gdańsku i rywalizacja na najwyższym europejskim poziomie to w najmniejszym skrócie to, co nas czeka już 2-3 września na torze motocrossowym podczas Motocrossu Narodów Europy, a dokładniej Drużynowych Mistrzostw Europy w Motocrossie.

informacja prasowa

Miasto z tysiącletnią tradycją, przepiękny port nad Bałtykiem gościć będzie najlepszych zawodników i zawodniczki dyscypliny kojarzonej z wysokooktanową porcją emocji. Gdański Auto Moto Klub wraz z Polskim Związkiem Motorowym przy udziale Miasta Gdańsk zaprasza wszystkich sympatyków sportów motorowych na emocjonujące wyścigi takich klas jak MX250, MX 125, MX85 i w klasie MX Kobiet. Formuła zawodów przewiduje zmagania zespołów krajowych połączonych klas, w których zawodnicy walczą o jak najlepszą lokatę, która w podsumowaniu da kolejność końcową w klasyfikacji narodowej. Zgłosiło się 18 krajów z Europy, a wśród nich zespoły z tradycją motocrossową m.in.: Włosi, Francuzi, Niemcy, Holendrzy, Rosjanie, Duńczycy i inni. Polska jako gospodarz wystawia dwa zespoły męskie i jeden zespół kobiet.

Nie pozostaje nic innego jak rezerwować czas na motocrossowy weekend 2-3 września na torze przy ul. Starogardzkiej w Gdańsku. Dla kibiców szykujemy wiele atrakcji wokół toru! Kibicujmy razem!

MXEON Gdansk 2017 (1)Bilety do nabycia przed zawodami, w kasach przy wejściu na tor.
Ceny:
30 zł normalny,
20 zł członkowie PZM*,
0 zł dzieci do lat 7,
0 zł osoby niepełnosprawne

*warunkiem jest weryfikacja aktualnej legitymacji członkowskiej
(bilet upoważnia do wstępu zarówno na treningi w sobotę, jak i zawody w niedzielę, parking free)

UWAGA! PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ.

Więcej informacji, w tym dojazd, harmonogram zawodów itp. dostępne na: mxoen2017.pl oraz na Facebooku. Do zobaczenia na Torze Motocrossowym Gdańsk! Zaprasza organizator: Gdański Auto Moto Klub.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl