Gdańsk: Motocrossowe Drużynowe Mistrzostwa Europy w ten weekend!
MotoRmania
28 sierpnia 2017

Wielkie wydarzenie w kraju, niecodzienne zawody w Gdańsku i rywalizacja na najwyższym europejskim poziomie to w najmniejszym skrócie to, co nas czeka już 2-3 września na torze motocrossowym podczas Motocrossu Narodów Europy, a dokładniej Drużynowych Mistrzostw Europy w Motocrossie.

informacja prasowa

Miasto z tysiącletnią tradycją, przepiękny port nad Bałtykiem gościć będzie najlepszych zawodników i zawodniczki dyscypliny kojarzonej z wysokooktanową porcją emocji. Gdański Auto Moto Klub wraz z Polskim Związkiem Motorowym przy udziale Miasta Gdańsk zaprasza wszystkich sympatyków sportów motorowych na emocjonujące wyścigi takich klas jak MX250, MX 125, MX85 i w klasie MX Kobiet. Formuła zawodów przewiduje zmagania zespołów krajowych połączonych klas, w których zawodnicy walczą o jak najlepszą lokatę, która w podsumowaniu da kolejność końcową w klasyfikacji narodowej. Zgłosiło się 18 krajów z Europy, a wśród nich zespoły z tradycją motocrossową m.in.: Włosi, Francuzi, Niemcy, Holendrzy, Rosjanie, Duńczycy i inni. Polska jako gospodarz wystawia dwa zespoły męskie i jeden zespół kobiet.

Nie pozostaje nic innego jak rezerwować czas na motocrossowy weekend 2-3 września na torze przy ul. Starogardzkiej w Gdańsku. Dla kibiców szykujemy wiele atrakcji wokół toru! Kibicujmy razem!

Bilety do nabycia przed zawodami, w kasach przy wejściu na tor.
Ceny:
30 zł normalny,
20 zł członkowie PZM*,
0 zł dzieci do lat 7,
0 zł osoby niepełnosprawne

*warunkiem jest weryfikacja aktualnej legitymacji członkowskiej
(bilet upoważnia do wstępu zarówno na treningi w sobotę, jak i zawody w niedzielę, parking free)

UWAGA! PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ.

Więcej informacji, w tym dojazd, harmonogram zawodów itp. dostępne na: mxoen2017.pl oraz na Facebooku. Do zobaczenia na Torze Motocrossowym Gdańsk! Zaprasza organizator: Gdański Auto Moto Klub.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły