Fear Not – nadchodzi gruba produkcja mx!
Eliasz Davidson
5 marca 2015

Jeżeli pełna wersja będzie tak kozacka i „whipasiona” jak ten trailer, to zamawiamy ją w ciemno!

Za każdym razem kiedy w sieci pojawia się zapowiedź nowego filmu o offroadowej tematyce, dostajemy dreszczy, a jego premierę zaznaczamy grubym mazakiem w kalendarzu. Ten efekt potęguje się, gdy w nadchodzącej produkcji głównymi bohaterami są najlepsi zawodnicy w branży mx, zaliczający potężne whipy, jak od niechcenia. Gdy zobaczyliśmy trailer pierwszego, długometrażowego filmu autorstwa Mikey’a Neale podekscytowaliśmy się jak podczas pierwszego seansu Kevina. „Fear Not” zapowiada się tak grubo, że po 10. powtórce nadal czujemy się jak po przejażdżce rollercoasterem, a gdybyśmy znali datę jego premiery, to w ścianie pod kalendarzem, pod odpowiednim dniem na pewno byłaby już wyryta dziura. W filmie mają wystąpić tacy wymiatacze jak Josh Grant, Jeremy McGrath, Gautier Paulin, Arnaud Tonus, Justin Hill, Ryan Hughes, Todd Potter, Stevan Everts, Antonio Cairoli, czy Jeremy Stendberg, a to świadczy o jednym… Na brak grubych whipów i deficyt ostrej jazdy z pewnością nie będziemy mogli narzekać.

Na końcu czytamy, że „full trailer coming soon”. Skoro tak wygląda zapowiedź zapowiedzi, to po pełnej wersji dostaniemy chyba zawału…

 

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły