Fear Not – nadchodzi gruba produkcja mx!

- Eliasz Davidson

Jeżeli pełna wersja będzie tak kozacka i „whipasiona” jak ten trailer, to zamawiamy ją w ciemno!

Za każdym razem kiedy w sieci pojawia się zapowiedź nowego filmu o offroadowej tematyce, dostajemy dreszczy, a jego premierę zaznaczamy grubym mazakiem w kalendarzu. Ten efekt potęguje się, gdy w nadchodzącej produkcji głównymi bohaterami są najlepsi zawodnicy w branży mx, zaliczający potężne whipy, jak od niechcenia. Gdy zobaczyliśmy trailer pierwszego, długometrażowego filmu autorstwa Mikey’a Neale podekscytowaliśmy się jak podczas pierwszego seansu Kevina. „Fear Not” zapowiada się tak grubo, że po 10. powtórce nadal czujemy się jak po przejażdżce rollercoasterem, a gdybyśmy znali datę jego premiery, to w ścianie pod kalendarzem, pod odpowiednim dniem na pewno byłaby już wyryta dziura. W filmie mają wystąpić tacy wymiatacze jak Josh Grant, Jeremy McGrath, Gautier Paulin, Arnaud Tonus, Justin Hill, Ryan Hughes, Todd Potter, Stevan Everts, Antonio Cairoli, czy Jeremy Stendberg, a to świadczy o jednym… Na brak grubych whipów i deficyt ostrej jazdy z pewnością nie będziemy mogli narzekać.

Na końcu czytamy, że „full trailer coming soon”. Skoro tak wygląda zapowiedź zapowiedzi, to po pełnej wersji dostaniemy chyba zawału…

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl