Nowa odsłona marki: sprawdź 11 nowych modeli ZIPP!

- MotoRmania

Zipp prezentuje nowe motocykle i skutery na sezon 2015 – sprawdź jak wyglądają!

informacja prasowa

Po ponad 10 latach istnienia na polskim rynku, marka Zipp zdecydowała się na wystąpienie w zupełnie nowych kreacjach. Obserwując działania marki, już na pierwszy rzut oka widać odświeżenie wizerunku. Po raz pierwszy Zipp – zaprezentował swoją nową odsłonę podczas 7 Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

Swoją premierę miało jedenaście zupełnie nowych modeli. W kolekcji 2015 znajdziemy m.in. wiele ciekawych propozycji pojazdów o pojemności 125 cm3. Ta rewolucja, jak zapewniają przedstawiciele marki, odbyła się przy pełnym poszanowaniu wszelkich pozytywów z jakich znane są pojazdy ZIPP.

„Najwyższe standardy produkcji, innowacyjne technologie, niedostępne dla konkurencji standardy obsługi sprawiają, że od ponad 10 lat motocykle i skutery w pełni zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.”

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy na oficjalną stronę marki ZIPP!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl