Nowa odsłona marki: sprawdź 11 nowych modeli ZIPP!
MotoRmania
5 marca 2015

Zipp prezentuje nowe motocykle i skutery na sezon 2015 – sprawdź jak wyglądają!

informacja prasowa

Po ponad 10 latach istnienia na polskim rynku, marka Zipp zdecydowała się na wystąpienie w zupełnie nowych kreacjach. Obserwując działania marki, już na pierwszy rzut oka widać odświeżenie wizerunku. Po raz pierwszy Zipp – zaprezentował swoją nową odsłonę podczas 7 Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

Swoją premierę miało jedenaście zupełnie nowych modeli. W kolekcji 2015 znajdziemy m.in. wiele ciekawych propozycji pojazdów o pojemności 125 cm3. Ta rewolucja, jak zapewniają przedstawiciele marki, odbyła się przy pełnym poszanowaniu wszelkich pozytywów z jakich znane są pojazdy ZIPP.

„Najwyższe standardy produkcji, innowacyjne technologie, niedostępne dla konkurencji standardy obsługi sprawiają, że od ponad 10 lat motocykle i skutery w pełni zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.”

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy na oficjalną stronę marki ZIPP!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły