Dzieciaki w motocrossie: prawdziwy przykład fair play

- Piotr Jędrzejak

Tom i Paul są młodymi fanami motocrossu z Niemiec. Należą do jednego zespołu, ale są póki co na tyle młodzi i mali, że ścigają się na motocrossowych pitbajkach. Nagranie z ich treningu właśnie obiega całego Facebooka. Dlaczego? Otóż chłopaki pokazali prawdziwego, szczerego ducha fair play.

Gdy w czasie treningu na torze, jeden z nich (młodszy i mniejszy) Paul zaliczył wywrotkę, Tom natychmiast zatrzymał się obok, aby mu pomóc. Tom podniósł, a następnie odpalił motocykl swojego kolegi. A wiecie, co jest najlepsze? Że to było dla niego zwykłe, naturalne zachowanie. Brawo dla rodziców i trenerów!

Tom Paul motocross

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl