Dzieci uratowały dzień przypadkowemu motocykliście

- Piotr Jędrzejak

Gdyby nie te dzieciaki, motocyklista miałby spory problem.

Zwykły, przypadkowy motocyklista gdzieś w USA. Podróżuje spokojnie przez cichą dzielnicę domków jednorodzinnych. Wtem, ruszając z jednego ze skrzyżowań, grupka dzieci stojąca na chodniku coś do niego wykrzykuje. W pierwszej chwili motocyklista nie wie o co chodzi, ale natychmiastowo okazuje się, że dzieciaki krzyczą „Upuściłeś swój portfel!”.

Motocyklista zawraca, dziękuje dzieciakom, przybija z nimi żółwika i wraca po swój portfel. Jeżeli macie gorszy dzień, nie ma szans, abyście nie uśmiechnęli się przy tym filmie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl