KTM EXC TPI: dwusuwy z wtryskiem zaprezentowane – zdjęcia, film z Błażusiakiem
Piotr Jędrzejak
17 maja 2017

Zobaczcie świetny film z Tadkiem w akcji oraz totalnie wypasione zdjęcia. Wszystko oczywiście z nowymi, dwusuwowymi KTMami 250 oraz 300 EXC TPI na wtrysku!

W marcu KTM oficjalnie potwierdził informację na temat endurowych dwusuwów zasilanych wtryskiem. Zapowiedziano wtedy, że motocykle zaprezentowane zostaną w maju, a do europejskich dealerów trafią wczesnym latem. Mamy maj, no i rzeczywiście nowe motocykle już są!

Na stronie Pomarańczowych znalazły się już oba nowe modele: 250 EXC TPI oraz 300 EXC TPI. Ich sugerowana cena to odpowiednio 39 290 PLN oraz 40 590 PLN. Przy okazji KTM wypuścił ogromną galerię zdjęć nowych motocykli w akcji. Ujęcia wykonane zostały w kopalni Erzberg, a poniżej wrzucamy 30 najlepszych zdjęć.

Pojawił się także film promocyjny z udziałem polskiej legendy, Tadka Błażusiaka oraz Paula Boltona, fabrycznego zawodnika KTMa w hard enduro. Obaj zawodnicy ujeżdżają nowe, wtryskowe dwusuwy, bawiąc się w zawody. Wymyślają sobie nowe cele lub odcinki – wygrywa ten, który będzie skuteczniejszy. Kto wygra?

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły