Axell Hodges: bogaty dzieciak z USA wraca z kolejną grubą produkcją
Eliasz Davidson
31 stycznia 2018

Zobaczcie jak może wyglądać skate park dla motocykla crossowego – grube whipy i wyciągnięte tricki!

Jeżeli myślicie, że trzeba być zawodnikiem najwyższego szczebla i robić podwójne backflipy aby zarabiać z jeżdżenia motocyklem, jesteście w błędzie. Okazuje się, że wystarczy mieć widowiskowe konto na instagramie, aby zainteresować sobą sponsorów i móc żyć na poziomie, a przy okazji bawić się non stop. Axell Hogdes jest współczesnym królem motocyklowych mediów społecznościowych. Ten młody amerykanin nie ma ciśnienia na starty w AMA Supercrossie, czy trenowania najtrudniejszych tricków do Red Bull X-Fighters. On po prostu bawi się swoją crossówką oraz wszystkim, co ma w garażu.

Sprawdźcie drugi odcinek jego grubego promo – wszystko kręcone było na ranchu „Jeremy McGrath’s Ranch” w Kalifornii. Największym hitem jest specjalnie zbudowany na tę okazję tor, przypominający motocrossowy skate park. Tak, jest tam half pipe. Tak, wszystko nagrane zostało ze śmigłowca. Mówiliśmy, że będzie grubo…

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły