Wypadek w enduro, śmierć na oczach kolegów [drastyczne]

- Piotr Jędrzejak

Czy tej śmierci dało się uniknąć? Nie wiemy… Ale obejrzyjcie ku przestrodze.

Grupa kolegów na endurakach śmiga po lesie, na pewno to znacie, w końcu to całkiem popularna rozrywka. Jeden z nich przyspiesza, wybija go na nierównej, leśnej drodze. Motocyklista z dość dużą prędkością zjeżdża z drogi i torsem uderza w drzewo. Rusza się, zdejmuje kask. Widać, że wypadek nie był przyjemny, ale endurowiec żyje. Być może dlatego koledzy niespecjalnie rzucili się mu na pomoc – niestety jesteśmy to w stanie zrozumieć. Jazda enduro obfituje w przeróżne wypadki, więc koledzy pewnie pomyśleli, że to jedna z niewinnych gleb, która będzie fajnie wyglądała na YouTubie.

Jak to na Facebooku, nieoficjalnie skomentował Tomek Kulik: „Gamonie w terenie. Jeden przegiął i się rozwalił, a reszta nie umie udzielać pomocy. Nawet się nie przejmują stanem kolegi, bo ważniejszy jest własny motocykl…. Smutne, ale bardzo pouczające.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl