Dlaczego ten motocyklista wjechał w swojego kolegę?

- Piotr Jędrzejak

Nie hamował, nie próbował odbić w bok?

Rosja, wieś Shukhovskaya w okolicach Rybińska. Zwykły ruch uliczny, po kolei jadą samochody i dwa motocykle. Pomiędzy motocyklami jest na tyle dużo miejsca, a pas jest na tyle szeroki, że samochód z kamerką pokładową postanawia włączyć się z podporządkowanej. Kilkadziesiąt metrów dalej ktoś chce skręcić w lewo i ruch się zatrzymuje. Jednym ze stojących pojazdów jest pierwszy motocykl. Niestety drugi motocyklista tego nie zauważa…

https://www.youtube.com/watch?v=kRhoBAowiSQ

To wygląda, jakby motocyklista na cruiserze nie zrobił niczego. Ani nie odbił w bok, ani nie hamował, po prostu wpakował się w kolegę. Dlaczego? Tego nie wiemy. Być może skupił uwagę na samochodzie włączającym się do ruchu, nie zauważył, że reszta się zatrzymała, a wtedy było już za późno na reakcję?

Zwróćcie też uwagę na latające części motocykla. Po kolizji, oderwany kufer uderza w głowę motocyklisty. Kufer rykoszetem wzbija się w powietrze, a kask motocyklisty upada w lewą stronę. Czyżby był niezapięty?

Na szczęście podobno obaj motocykliści wyszli z tego bez obrażeń.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl