Dwa tygodnie gorących promocji w ATM Motocykle Kraków

- MotoRmania

ATM Motocykle na koniec wakacji przygotował mega akcję – od 16 sierpnia do końca miesiąca możesz tu skorzystać ze świetnych promocji na najlepsze ubrania i akcesoria motocyklowe.

artykuł sponsorowany

Przez cały ten czas wszystkie produkty kultowej marki Alpinestars kupisz tu w najlepszych cenach ATM Motocykle Motorismo Krakow (9)w mieście! Do tego ceny na wybrane produkty innych topowych marek będą obniżone nawet o połowę. A to nie koniec atrakcji – w weekendy będzie jeszcze mocniej!

W weekend 19-20 sierpnia (piątek – sobota) ATM Motocykle organizuje akcję dedykowaną marce Arai – TRY BEFORE YOU BUY. Także jeśli zastanawiasz się nad kupnem kasku Arai, to koniecznie przyjdź przymierzyć się do nowego garnka. Jeśli już jesteś szczęśliwym posiadaczem kasku Arai, to w ramach akcji będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego serwisu. Na miejscu będzie także ekspert marki, który pomoże Ci znaleźć model idealny dla Ciebie.

Co więcej w ten weekend w ATM kupisz wszystko taniej o VAT! Także jeśli masz ATM Motocykle Motorismo Krakow (3)jakieś braki w wyposażeniu na moto, to koniecznie wbijaj, bo drugiej takiej okazji nie znajdziesz! A żeby się lepiej rozmawiało, będzie też grill – szczegółów szukaj na FB ATM.

W następny weekend ATM Motocykle nie zamierza próżnować. Od 25 do 27 sierpnia (czwartek – sobota) odbywają się DEMO DAYS, w czasie których wypróbujesz absolutnie topowe modele sportowych kasków: HJC RPHA 11 oraz Arai RX 7V. Przekonaj się, dlaczego tak często wybierają je profesjonalni zawodnicy. Dodatkowo w tych dniach będziesz mieć też okazję bezpłatnie wypróbować środki do pielęgnacji kasków i łańcuchów marki S100.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ATM Motocykle Motorismo Kraków.

ATM Motocykle Motorismo Krakow (12)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl