Dwa tygodnie gorących promocji w ATM Motocykle Kraków
MotoRmania
16 sierpnia 2016

ATM Motocykle na koniec wakacji przygotował mega akcję – od 16 sierpnia do końca miesiąca możesz tu skorzystać ze świetnych promocji na najlepsze ubrania i akcesoria motocyklowe.

artykuł sponsorowany

Przez cały ten czas wszystkie produkty kultowej marki Alpinestars kupisz tu w najlepszych cenach w mieście! Do tego ceny na wybrane produkty innych topowych marek będą obniżone nawet o połowę. A to nie koniec atrakcji – w weekendy będzie jeszcze mocniej!

W weekend 19-20 sierpnia (piątek – sobota) ATM Motocykle organizuje akcję dedykowaną marce Arai – TRY BEFORE YOU BUY. Także jeśli zastanawiasz się nad kupnem kasku Arai, to koniecznie przyjdź przymierzyć się do nowego garnka. Jeśli już jesteś szczęśliwym posiadaczem kasku Arai, to w ramach akcji będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego serwisu. Na miejscu będzie także ekspert marki, który pomoże Ci znaleźć model idealny dla Ciebie.

Co więcej w ten weekend w ATM kupisz wszystko taniej o VAT! Także jeśli masz jakieś braki w wyposażeniu na moto, to koniecznie wbijaj, bo drugiej takiej okazji nie znajdziesz! A żeby się lepiej rozmawiało, będzie też grill – szczegółów szukaj na FB ATM.

W następny weekend ATM Motocykle nie zamierza próżnować. Od 25 do 27 sierpnia (czwartek – sobota) odbywają się DEMO DAYS, w czasie których wypróbujesz absolutnie topowe modele sportowych kasków: HJC RPHA 11 oraz Arai RX 7V. Przekonaj się, dlaczego tak często wybierają je profesjonalni zawodnicy. Dodatkowo w tych dniach będziesz mieć też okazję bezpłatnie wypróbować środki do pielęgnacji kasków i łańcuchów marki S100.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ATM Motocykle Motorismo Kraków.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły