Robbie Maddison znowu pływa motocyklem!

- Piotr Jędrzejak

Maddison „jeździ” motocyklem po kanałach rzecznych w Hadze… Ale też po falach i na plaży!

Już jutro Maddo wystartuje w ostatnim wyścigu z serii World Enduro Super Series, a jest to Red Bull Knock Out, czyli najtrudniejszy i największy na świecie wyścig motocyklowy na plaży. Wszystko rozgrywa się w holenderskiej Hadze, a skoro wyścig jest na plaży, obok jest „trochę” wody, a samo miasto jest poprzecinane kanałami, Robbie Maddison nie mógł odpuścić.

Mając już doświadczenie z surfowania motocyklem, w ramach promocji Knock Out oraz własnego udziału w tej imprezie, Maddison ubrał swoją krossówkę w płozy oraz oponę z ogromnymi płetwami (stosuje się takie do jazdy po sypkim, pustynnym piachu) i wybrał się na przejażdżkę. Sprawdźcie oficjalny klip!

Mało Wam wrażeń? Nie dziwimy się. Obejrzyjcie więc klip zza kulis, gdzie nie tylko jest jeszcze więcej widowiskowych ujęć, ale sprawdzicie też jak wygląda konstrukcja motocykla oraz jak doszło do jednego utonięcia (motocykla oczywiście).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl