Robbie Maddison znowu pływa motocyklem!
Piotr Jędrzejak
9 listopada 2018

Maddison „jeździ” motocyklem po kanałach rzecznych w Hadze… Ale też po falach i na plaży!

Już jutro Maddo wystartuje w ostatnim wyścigu z serii World Enduro Super Series, a jest to Red Bull Knock Out, czyli najtrudniejszy i największy na świecie wyścig motocyklowy na plaży. Wszystko rozgrywa się w holenderskiej Hadze, a skoro wyścig jest na plaży, obok jest „trochę” wody, a samo miasto jest poprzecinane kanałami, Robbie Maddison nie mógł odpuścić.

Mając już doświadczenie z surfowania motocyklem, w ramach promocji Knock Out oraz własnego udziału w tej imprezie, Maddison ubrał swoją krossówkę w płozy oraz oponę z ogromnymi płetwami (stosuje się takie do jazdy po sypkim, pustynnym piachu) i wybrał się na przejażdżkę. Sprawdźcie oficjalny klip!

Mało Wam wrażeń? Nie dziwimy się. Obejrzyjcie więc klip zza kulis, gdzie nie tylko jest jeszcze więcej widowiskowych ujęć, ale sprawdzicie też jak wygląda konstrukcja motocykla oraz jak doszło do jednego utonięcia (motocykla oczywiście).

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły