Szaleństwo na Indianie FTR1200 w stylu: Tracker, Rally, Sport, Tour [filmy]

- Piotr Jędrzejak

Zawodnicy dobrze bawią się na nowym FTR1200. Warto to zobaczyć.

Na wystawie Eicma w Mediolanie, Indian nie zaprezentował żadnej istotnej nowości – oczywiście poza modelem FTR1200, w którym lekko zakochaliśmy się po prezentacji na Intermocie. We Włoszech marka pokazała jedynie zestaw dodatków do tego modelu. Normalnie nie zajmowalibyśmy Wam czasu informowaniem o tak mało ważnych sprawach, a jednak!

Prezentując akcesoria, Indian wypuścił cztery wypasione filmy promocyjne! Indian podzielił zestawy akcesoriów na cztery grupy: Tracker, Rally, Sport oraz Tour. Każda z tych grup ma dodatki charakterystyczne dla swojego przeznaczenia, którego chyba nie musimy Wam tłumaczyć. W klipach udział w nich wzięli zawodnicy z flat tracku, wyścigów drogowych, motocrossu i FMX, a także podróżniczka motocyklowa. Nam najbardziej podoba się klip „Tracker”, a Wam?

Przy okazji wygląda na to, że FTR1200 będzie prawdziwie uniwersalnym motocyklem. Nie możemy się doczekać, aby sprawdzić go osobiście!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl