Szaleństwo na Indianie FTR1200 w stylu: Tracker, Rally, Sport, Tour [filmy]
Piotr Jędrzejak
9 listopada 2018

Zawodnicy dobrze bawią się na nowym FTR1200. Warto to zobaczyć.

Na wystawie Eicma w Mediolanie, Indian nie zaprezentował żadnej istotnej nowości – oczywiście poza modelem FTR1200, w którym lekko zakochaliśmy się po prezentacji na Intermocie. We Włoszech marka pokazała jedynie zestaw dodatków do tego modelu. Normalnie nie zajmowalibyśmy Wam czasu informowaniem o tak mało ważnych sprawach, a jednak!

Prezentując akcesoria, Indian wypuścił cztery wypasione filmy promocyjne! Indian podzielił zestawy akcesoriów na cztery grupy: Tracker, Rally, Sport oraz Tour. Każda z tych grup ma dodatki charakterystyczne dla swojego przeznaczenia, którego chyba nie musimy Wam tłumaczyć. W klipach udział w nich wzięli zawodnicy z flat tracku, wyścigów drogowych, motocrossu i FMX, a także podróżniczka motocyklowa. Nam najbardziej podoba się klip „Tracker”, a Wam?

Przy okazji wygląda na to, że FTR1200 będzie prawdziwie uniwersalnym motocyklem. Nie możemy się doczekać, aby sprawdzić go osobiście!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły