Pojedynek na szczycie: Jonny Walker kontra Taddy Błażusiak na Red  Bull 111 Megawatt

- MotoRmania

Już za nieco ponad tydzień oczy całego off-roadowego środowiska zwrócą się w stronę Bełchatowa.

Informacja prasowa

Zawody Red Bull 111 Megawatt, rozgrywające się na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, będą nie tylko świętem dyscypliny, ale i wydarzeniem sportowym, w którym wystartuje światowa czołówka enduro. Rękawicę, rzuconą przez gospodarza zawodów, Tadka Błażusiaka, podjęło już kilkaset zawodników, w tym Jonny Walker z Wielkiej Brytanii oraz Niemiec Andreas Lettenbichler!

Weekend 6-7 września będzie jednym z najbardziej energetycznych w roku. Lista uczestników Red Bull 111 Megawatt liczy już 250 Jonny Walker_Action fot.Predrag Vuckovic_Red Bull Content Pooluczestników. Prócz Polaków znaleźć na niej można riderów z Belgii, Austrii, Niemiec, Czech, a nawet z Australii! Niezapomnianych emocji dostarczy start tegorocznego triumfatora najtrudniejszego wyścigu na świecie Erzberg Rodeo – Jonnego Walkera. Kibice mogą spodziewać się zaciętego pojedynku pomiędzy Brytyjczykiem, a Tadkiem Błażusiakiem pięciokrotnym zwycięzcą rywalizacji w Erzberg. Ci dwaj światowej klasy zawodnicy nie mieli w tym roku jeszcze szansy zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku na zawodach hard enduro. Walki o pierwsze miejsce na podium nie odpuści zapewne również Andreas Lettenbichler. Niemiec może poszczycić się trzecim miejscem na tegorocznym Erzberg Rodeo, piątym w Red Bull Romaniacs i szóstym w The Tough One. 39-letni Niemiec wielokrotnie udowadniał, że różnica wieku nie jest dla niego przeszkodą w bezpośredniej konfrontacji z dużo młodszymi motocyklistami.

Szykuje się wspaniałe sportowe widowisko! Zobaczcie zapowiedź od Jonnego Walkera:

Obejrzyjcie też video-zapowiedź imprezy:

W zawodach Red Bull 111 Megawatt może wziąć udział każdy. Jeśli chcesz zmierzyć się z najlepszymi na świecie zapisz się na stronie: www.redbull111megawatt.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl