Pojedynek na szczycie: Jonny Walker kontra Taddy Błażusiak na Red  Bull 111 Megawatt
MotoRmania
29 sierpnia 2014

Już za nieco ponad tydzień oczy całego off-roadowego środowiska zwrócą się w stronę Bełchatowa.

Informacja prasowa

Zawody Red Bull 111 Megawatt, rozgrywające się na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, będą nie tylko świętem dyscypliny, ale i wydarzeniem sportowym, w którym wystartuje światowa czołówka enduro. Rękawicę, rzuconą przez gospodarza zawodów, Tadka Błażusiaka, podjęło już kilkaset zawodników, w tym Jonny Walker z Wielkiej Brytanii oraz Niemiec Andreas Lettenbichler!

Weekend 6-7 września będzie jednym z najbardziej energetycznych w roku. Lista uczestników Red Bull 111 Megawatt liczy już 250 uczestników. Prócz Polaków znaleźć na niej można riderów z Belgii, Austrii, Niemiec, Czech, a nawet z Australii! Niezapomnianych emocji dostarczy start tegorocznego triumfatora najtrudniejszego wyścigu na świecie Erzberg Rodeo – Jonnego Walkera. Kibice mogą spodziewać się zaciętego pojedynku pomiędzy Brytyjczykiem, a Tadkiem Błażusiakiem pięciokrotnym zwycięzcą rywalizacji w Erzberg. Ci dwaj światowej klasy zawodnicy nie mieli w tym roku jeszcze szansy zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku na zawodach hard enduro. Walki o pierwsze miejsce na podium nie odpuści zapewne również Andreas Lettenbichler. Niemiec może poszczycić się trzecim miejscem na tegorocznym Erzberg Rodeo, piątym w Red Bull Romaniacs i szóstym w The Tough One. 39-letni Niemiec wielokrotnie udowadniał, że różnica wieku nie jest dla niego przeszkodą w bezpośredniej konfrontacji z dużo młodszymi motocyklistami.

Szykuje się wspaniałe sportowe widowisko! Zobaczcie zapowiedź od Jonnego Walkera:

Obejrzyjcie też video-zapowiedź imprezy:

W zawodach Red Bull 111 Megawatt może wziąć udział każdy. Jeśli chcesz zmierzyć się z najlepszymi na świecie zapisz się na stronie: www.redbull111megawatt.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły