Marquez w Londynie: życie szpiega, jazda po moście i palenie gumy!

- Piotr Jędrzejak

Na torze Silverstone rozpoczyna się właśnie 12 runda MotoGP. Z tej okazji organizator serii, Dorna Sports, zorganizowała małe wydarzenie i film na ulicach Londynu.

Jako, że wszystko dzieje się w Wielkiej Brytanii, Marquez wcielił się w szpiega z tajną misją, a członkami wywiadu, którzy mieli dostarczyć mu zadanie, zostali członkowie jego zespołu. Obejrzyjcie całkiem przyjemny film z tajnej misji MM93:

Być może chcielibyście też obejrzeć drugi film, z przejazdu wyścigową Hondą przez most – nie zabrakło oczywiście palenia gumy!

Marc Marquez na RC213V na moscie londyn (4)

Marc Marquez na RC213V na moscie londyn (1)

Marc Marquez na RC213V na moscie londyn (2)

Marc Marquez na RC213V na moscie londyn (5)

Marc Marquez na RC213V na moscie londyn (7)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl