Eskorta na pasach: motocyklista pomaga starszemu panu

- Piotr Jędrzejak

Ten film trafił do sieci wczoraj i na obecną chwilę obejrzano go już 50 000 razy. Dlaczego 21-sekundowe nagranie robi taki szał? Ponieważ przypadkowe akty pomocy zawsze potrafią poprawić humor!

Nagranie pochodzi z kamerki pokładowej zamontowanej w samochodzie, sytuacja miała miejsce w Łodzi i jak napisał ten kierowca w komentarzu: „Zachowanie motocyklisty godne pochwały. Mogłem rozjechać dziadka na pasach, ale dzięki „eskorcie” udało się uniknąć tragicznego finału.” Nic dodać, nic ująć. Motocykliście na Transalpie gratulujemy wzorowego zachowania!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl