200 zł za nowe prawo jazdy od Dobrych Sklepów Motocyklowych!!!

- MotoRmania

Dobre Sklepy Motocyklowe przygotowały prezenty dla wszystkich, którzy niedawno dołączyli do grona motocyklistów.

Informacja prasowa

Dla nowych motocyklistów, którzy albo zdając prawo jazdy kategorii A, albo nabywając motocykl o pojemności 125cm3 Dobre Sklepy Motocyklowe mają prezent. Jeśli powyższe dotyczy Ciebie, możesz dostać bon o wartości 200 złotych do wykorzystania na zakupy moto-ekwipunku w jednym z Dobrych Sklepów Motocyklowych!

Wystarczy pobrać bon i pojawić się w sklepie ze swoim nowym dokumentem (prawo jazdy kat. A lub dowód rejestracyjny), na którym widnieje data wydania, nie starsza niż 3 miesiące wstecz. Proste? Jak prosta startowa na Torze Poznań!

Sprawdź regulamin akcji.

Adresy sklepów biorących udział w akcji znajdziecie tu: www.dobresklepymotocyklowe.pl/sklepy

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl