Megawatt: bolesno-zabawna kompilacja wypadków na rurze

- Piotr Jędrzejak

Niby zwykła rura, ale wielu zawodników miało z nią ogromne problemy.

Polacy się postarali i uczynili Red Bull 111 Megawatt jedną z najtrudniejszych imprez hard enduro na świecie. Przeszkód było tam bez limitu, a jedną z najbardziej widowiskowych okazała się sporej średnicy rura, wkopana poziomo, na szczycie niedużego wzniesienia. Oczywiście jej problematyczne umiejscowienie nie było przypadkowe, a wielu zawodników nie poradziło sobie z nią bezproblemowo…

Na szczęście na miejscu znalazł się Marcin666 z kamerą – nagrał sporo gleb, które z jednej strony wyglądają dość boleśnie, ale jednak… ciężko się nie zaśmiać.

(Jeżeli oglądacie w biurze lub przy dzieciach – uwaga na niecenzuralne komentarze…)

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl