Kto zwycięży Red Bull Romaniacs 2015?
Eliasz Davidson
10 lipca 2015

Nadciąga jeden z najbardziej wymagających przystanków serii Hard Enduro! 

Ledwo opadły emocje po tegorocznym Erzbergrodeo, a już trzeba się przygotowywać na kolejny emocjonujący przystanek w serii hard enduro 2015. Już 14 lipca wystartuje rumuńska odsłona najtrudniejszych offroadowych zmagań, podczas której zawodnicy aż przez 5 dni będą rywalizowali na piekielnie wymagających i niebezpiecznych górskich szlakach.

Organizatorzy zapowiadają, że Red Bull Romaniacs 2015 będzie (podobnie jak Red Bull Hare Scramble) najtrudniejszą edycją w historii imprezy. To oznacza, że głównymi pretendentami do zwycięstwa mogą być tylko najlepsi wymiatacze z branży hardkorowego enduro. Jak myślicie, czy Jonny Walker zdoła powtórzyć zeszłoroczny triumf? Czy może Graham Jarvis przerwie jego passę zwycięstw w tym sezonie?

Jedno jest pewne, będzie się działo!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły