Chris Birch znowu upala 1190 Adventure R: nauka w zwolnionym tempie!

- Piotr Jędrzejak

Wyśmienite umiejętności złapane w widowiskowy sposób, kamerą nagrywającą w slow motion. Musicie to zobaczyć!

Na naszym portalu znajdziecie już sporo filmów z Chrisem w roli głównej. Dlaczego, skoro Chris nie ma żadnego związku z polską widownią, a w zasadzie każdy jego film jest taki sam? Kluczem jest tutaj sposób, w jaki Chris jeździ i jak głosi hasło jego szkoły: say no to slow! Każdy klip Chrisa oglądamy w stanie przedzawałowym połączonym z głębokim szokiem. Jego panowanie nad KTMem 1190 Adventure R, przekracza nasze możliwości pojmowania rzeczywistości.

Jak na początku mówi narrator z MAD TV, za dzieciaka Chris oglądał filmy trialowe klatka-po-klatce i analizował technikę zawodników. Właśnie dlatego ten film jest zwolnionym tempie, abyście też spokojnie mogli zobaczyć jak to robi Chris i podnosić swój skill!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl