Centrum Testowe w Inter Motors Rumia!
MotoRmania
9 lipca 2015

Skorzystaj z okazji i przetestuj kaski z oferty Inter Motors oraz środki Castrol przeznaczone do pielęgnacji motocykla. W Inter Motors w Rumii do najbliższej soboty włącznie stacjonuje nasze Centrum Testowe.

informacja prasowa

Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, więc jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido. Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad dotyczących środków smarnych Castrol oraz wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto.

Centrum Testowe działa w godzinach pracy sklepu, w dni robocze od 10.00 do 18.00, a w sobotę od 10.00 do 14.00. Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A. Zapraszamy!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły