Belgijski tor supermoto, w którym się zakochasz

- Piotr Jędrzejak

Tor supermoto w Bilstain może stać się Waszym nowym, wymarzonym obiektem. Obejrzyjcie onboard z wyścigu!

Najsłynniejszym torem wyścigowym w Belgii pozostaje legendarny obiekt Spa. Jednak niewiele osób wie, że zaledwie 40 kilometrów na północ, obok malutkiej miejscowości Bilstain znajduje się nieznany, ale totalnie odjechany tor supermoto. Nie posiada rozbudowanego padoku, czy ogromnych trybun. Nie ma też stref bezpieczeństwa i prawdę mówiąc wygląda trochę tak, jakby był zaimprowizowany na ścieżkach w parku. Prowadzi pomiędzy drzewami i skałami, ale posiada skoki i bandy. Rozgrywają się tam wyścigi supermoto, jak na przykład Belgium Masters.

Obejrzyjcie onboard od Ashleya Barbera jadącego supermociakiem Kawasaki 450. Jest totalny szał, walka na łokcie, a tor jest niepowtarzalny!

Belgium Masters, Bilstain. Onboard with Ashley Barber #23Onboard footage at the crazy Belgium Masters in Bilstain. Ashley Barber riding the awesome Trevor Pope Motorcycles Kawasaki 450 SM

Posted by Ashley Barber #23 on 7 lipca 2015

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl