Belgijski tor supermoto, w którym się zakochasz
Piotr Jędrzejak
9 lipca 2015

Tor supermoto w Bilstain może stać się Waszym nowym, wymarzonym obiektem. Obejrzyjcie onboard z wyścigu!

Najsłynniejszym torem wyścigowym w Belgii pozostaje legendarny obiekt Spa. Jednak niewiele osób wie, że zaledwie 40 kilometrów na północ, obok malutkiej miejscowości Bilstain znajduje się nieznany, ale totalnie odjechany tor supermoto. Nie posiada rozbudowanego padoku, czy ogromnych trybun. Nie ma też stref bezpieczeństwa i prawdę mówiąc wygląda trochę tak, jakby był zaimprowizowany na ścieżkach w parku. Prowadzi pomiędzy drzewami i skałami, ale posiada skoki i bandy. Rozgrywają się tam wyścigi supermoto, jak na przykład Belgium Masters.

Obejrzyjcie onboard od Ashleya Barbera jadącego supermociakiem Kawasaki 450. Jest totalny szał, walka na łokcie, a tor jest niepowtarzalny!

Belgium Masters, Bilstain. Onboard with Ashley Barber #23Onboard footage at the crazy Belgium Masters in Bilstain. Ashley Barber riding the awesome Trevor Pope Motorcycles Kawasaki 450 SM

Posted by Ashley Barber #23 on 7 lipca 2015

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły