Red Bull Hare Scramble 2015 oczami amatora
Eliasz Davidson
8 lipca 2015

Sprawdźcie, jak wyglądała walka o przetrwanie podczas tegorocznego Erzbergrodeo na wideo z GoPro przeciętnego zawodnika.

Tegoroczna edycja Red Bull Hare Scramble przeszła do historii jako najtrudniejsza odsłona, licząc od początku historii zmagań w Austrii. Organizatorzy postanowili zafundować zawodnikom prawdziwą szkołę przetrwania i wytyczyli nową, dłuższą i jeszcze bardziej hardcorową trasę, którą zaledwie 5 zawodników było w stanie ukończyć w wyznaczonym limicie czasowym.

Oczywiście do sekcji „Dynamite” dotarli tylko Ci najlepsi, bo początkowe odcinki trasy również nie należały do najłatwiejszych. Jesteście ciekawi, jak to jest wystartować w najtrudniejszych zawodach na świecie będąc przeciętnym amatorem? W wideo poniżej możecie sprawdzić, jak wygląda wspinaczka na Żelaznego Giganta oczami zawodnika na KTM EXC 300 startującego z 6. rzędu (czyli około 300. miejsce po prologu).

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły