Hipnotuzujące super slow motion oraz cudowne ujęcia: hard enduro na stoku

- Piotr Jędrzejak

Niesamowity krajobraz, najlepsi riderzy i dwa rzucające na kolana filmy, które trzeba obejrzeć.

Cody Webb oraz Tylor Robert należą do tej grupy zawodników hard enduro, którzy robią na motocyklach rzeczy niewyobrażalnie absurdalne. Gdy Red Bull zaprosił ich do tego filmu, zgodzili się bez wahania. Idea była prosta – wjechać tam, gdzie motocykli jeszcze nie było. Padło na klasyczny stok narciarski Donner Ski Ranch, znajdujący się w przełęczy Donner w Kalifornii, nieopodal jeziora Tahoe. Cudowna okolica.

Aby nie przynudzać, przejdziemy do sedna. Z tego wypadu powstały dwa filmy.
– Jeden z nich to ujęcia z helikoptera, cudowne widoki, niesamowite kolory, po prostu szczyt możliwości filmowych Red Bulla.
– Drugi to kilka akcji wykonanych przez Codiego i Tylora, ale w super zwolnionym tempie. Kamera nagrywała z liczbą 1200 klatek na sekundę, więc film oglądacie w 40-krotnym spowolnieniu. Jest hipnotyzujący.

Nie mamy pojęcia, który z tych filmów jest lepszy. Musicie obejrzeć oba.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl