Zabawy w błocie z crossówkami i skuterem śnieżnym
Piotr Jędrzejak
18 listopada 2016

Czy o naprawdę jest takie fajne? Jedno jest pewne – podstawą dobrej zabawy jest dobra grupa przyjaciół.

Gdzieś w stanie British Columbia w Kanadzie jest grupa przyjaciół, którzy nazwali się przewrotnie „Fwiends”. Zajmują się między innymi dobrą zabawą i nagrywaniem wszystkiego w filmy. Wśród ich zabaw jest na przykład skanie z mostu do rzeki, huśtawka do wody, jazda skuterami śnieżnymi, samochodami offroadowymi i crossówkami. Rzeczywiście brzmi jak niezła rozrywka, prawda?

Jednak dopiero dwunasty film z serii Fwiends stał się w internecie viralowy. Nazywa się „mud festival with snowmobile”, a tematem przewodnim jest zabawa w błocie. Brzmi dziwnie? Ekipa znalazła pole zalane wodą, które stało się ogromną, błotną kałużą. Sprowadzili tam potężny traktor, crossówki, samochody i oczywiście skuter śnieżny. Sami nie wiemy, co o tym myśleć. Czy radosne zabawy w błocie są naprawdę takie fajne? Może działa tutaj zasada „nie dowiesz się, póki nie spróbujesz”?

P.S.: Są też zapasy w błocie dziewczyn.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły