Film o tym, jak zupełny żółtodziób pojechał na szkolenie enduro

- Piotr Jędrzejak

Jedni jeżdżą lepiej, inni gorzej, a my zawsze powtarzamy, że najważniejsza jest chęć do podnoszenia swoich własnych umiejętności – i to niezależnie od aktualnego poziomu.

Pamiętacie Marcina Jędrasa a.k.a. Żółtodzioba? To ten gość, który kiedyś nagrał film motocyklowy, a później okazało się, że ma smykałkę i jest zabawnie. W skrócie: Marcin ma BMW F800GS, które użytkował turystycznie. Raz jeden pojechał w offroad i tak mu się spodobało, że kupił sobie KTMa EXC 350F. Niestety miał tak mało umiejętności, że aż złamał sobie obojczyk. Dlatego teraz postanowił wziąć udział w szkoleniu: odwiedził ekipę Enduro Krzeszowice.

Ten film jest fajny i zabawny, po prostu miło się go ogląda. Ale przy okazji to dowód na to, jak ważne jest podnoszenie swojego skilla pod okiem profesjonalistów.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl