Żółtodziób na rajdzie enduro – zabawny onboard

- Piotr Jędrzejak

Po trzech latach posiadania F800GS, z zerowym enduro-doświadczeniem, Marcin postanowił zapisać się na rajd. Wszystko nagrał i skomentował.

Gość posiadający wielki motocykl turystyczno-endurowy wyposażony we wszystkie możliwe akcesoria i dodatki, którego jedyną przygodą (poza chwaleniem się) był podjazd pod krawężnik przy kawiarni na starówce. Prawdopodobnie znacie ten typ motocyklisty. A jeżeli nie, to na pewno znacie kogoś, kto zna.

Marcin nie należy do tej grupy. Jeździ BMW F800GS, zrobił nim ponad 40 000 kilometrów, ale otwarcie przyznaje, że jego doświadczenie i umiejętności offroadowe są zupełnie zerowe. Dlatego „zrobił to, co każdy rozsądny motocyklista by zrobił – zapisał się na rajd offroadowy”! Zapowiada się nieźle, prawda? Marcin nagrał swoje poczynania kamerkami na kasku i na motocyklu, okraszając wszystkie swoje zabawne sytuacje (oraz sukcesy mniejsze i większe) stosownie śmiesznym komentarzem.

Polecamy obejrzeć. Polecamy też zapisać się na rajd, świetna zabawa!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl