A Fistful of Trophies: co ma dziki zachód do Rajdu Dakar? Fantastyczna zapowiedź od Red Bull!
Piotr Jędrzejak
20 listopada 2013

Przed Wami najlepsza video-zapowiedź w historii sportów motorowych.

Naprawdę, w naszej karierze chyba nie widzieliśmy lepiej nakręconej zapowiedzi do… czegokolwiek. Nie ważne, czy chodziło o napalenie odbiorców na nowy klip, model motocykla, imprezę, czy promocję – wszystko chowa się przed tym, co zobaczycie za chwilę. Dlaczego produkcja nazwana „A Fistful of Trophies”, czyli „Garść Trofeów” jest taka świetna? Być może dlatego, że budżet, scenariusz, sprzęt i kamery zorganizował Red Bull – a wiecie jakie są ich możliwości. Być może dlatego, że występują tutaj wszystkie znane nazwiska z Dakaru (oczywiście sponsorowane przez Red Bulla). Być może dlatego, że jest to zapowiedź chyba najbardziej legendarnej imprezy offroadowej, Rajdu Dakar?

Jak by nie było, akcja, scenariusz i ujęcia powalają na kolana. Chyba nie musimy przypominać, że należy się pełny ekran i jakość HD?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły