Technika jazdy duuużym „adventure”…

- MotoRmania

Da się? A co się ma nie dać.. Kilka cennych wskazówek dla wszystkich posiadaczy dużych motocykli turystycznych typu adventure.

Nawet nie będziemy udawać, że wiemy o co chodzi. O ile przygotowujemy dla was rozbudowane opracowania dotyczące jazdy na asfalcie o tyle w takim przypadku nie czujemy się kompetentni, aby zrobić nawet wstęp do tego materiału filmowego. Podoba nam się w jaki sposób jest to tłumaczone i nie możemy się doczekać, aż sami zastosujemy takie wskazówki. Film jest z angielskimi napisami :).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl